STANDARDOWE DOKUMENTY

Część spośród przedkładnych przez Państwa dokumentów do tłumaczenia jest tworzona według powszechnie przyjętego wzoru. Nazywamy je standardowymi dokumentami, sporządzenie tłumaczenia tego typu tekstów z reguły nie trwa długo (do 2 dni roboczych)- jeśli zależy Państwu na odebraniu tłumaczenia w tym samym dniu, proponujemy również tłumaczenia ekspresowe. 
Ceny tłumaczeń standardowych dokumentów przedstawiamy w zakładce Ile inwestujesz, gdzie możecie Państwo sprawdzić koszt sporządzenia m.in: pełnych i skróconych aktów USC, dokumentów administracyjnych (zaświadczenia o zameldowaniu, z MOPS, o niekaralności i inne), dokumenty szkolne i szkoleniowe (dyplomy, świadectwa) czy pracownicze (świadectwa pracy, zaświadczenia o zarobkach).

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem