ILE INWESTUJESZ

Przedstawiamy Państwu cennik tłumaczeń zwykłych oraz uwierzytelnionych. Ceny opierają się na stronach obliczeniowych, które obejmują odpowiednio: 1125 znaków (ze spacjami) tekstu docelowego w przypadku tłumaczenia poświadczonego oraz 1800 znaków (ze spacjami) tekstu źródłowego w przypadku tłumaczeń zwykłych. 
Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na fakt, iż fizyczna liczba stron dokumentu, który przedkładacie Państwo do tłumaczenia, z reguły nie odzwierciedla rzeczywistej liczby stron obliczeniowych tłumaczenia. W przypadku tłumaczeń uwierzytelnionych, konieczne jest np. opisanie pieczęci, adnotacji czy dopisków widniejących na dokumencie.
Należy również pamiętać, że każdą rozpoczętą stronę tłumaczenia liczymy jako całą.

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do liczby stron obliczeniowych tekstu do tłumaczenia, prosimy o wysłanie dokumentu do wyceny: tlumacz@jezykarium.pl
Gotowe tłumaczenie można odebrać w siedzibie Językarium bądź na Państwa życzenie możemy wysłać dokument za pośrednictwem poczty tradycyjnej lub kurierskiej.
Poza sporządzaniem tłumaczeń pisemnych, oferujemy również tłumaczenia ustne (konsekutywne, symultaniczne, towarzyszące czy szeptane)- w tym również tłumaczenia ustne poświadczone.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem