BEZPOŚREDNIO - METODA DIRECT

Zdecydowaliśmy się korzystać w Językarium z metody Direct, ponieważ ucząc języków obcych od wielu lat zaobserwowaliśmy, że jest ona bardzo skuteczna i zupełnie bezstresowa dla uczniów. W oparciu o metodę bezpośrednią, organizujemy kursy języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, francuskiego i hiszpańskiego zarówno dla dorosłych, jak i dzieci i młodzieży. 

CZYM JEST METODA BEZPOŚREDNIA?

Bezpośrednia metoda nauki języków ma ponad stuletnią historię, a jej obecnie stosowana forma jest wynikiem wieloletnich zmian i ulepszeń. 
Podstawowym celem i założeniem metody Direct jest uczenie skutecznej komunikacji w danym języku, słuchacze w trakcie lekcji w minimalnym stopniu używają języka ojczystego.
Nacisk kładziony jest na mówienie i słuchanie - każde zajęcia rozpoczynają się od wprowadzenia nowego słownictwa i zagadnień gramatycznych, które następnie są wykorzystywane w praktyce podczas serii pytań lektora, na które odpowiada słuchacz.
Uczestnicy kursu w sposób dynamiczny reagują na zadawane przez lektora pytania, odpowiadają szybko, nie mając czasu na myślenie w języku polskim. Dzięki temu, bardzo sprawnie nabierają odpowiednich nawyków i odruchów językowych, przyswajając równocześnie słownictwo niezbędne w codziennej komunikacji. Bardzo istotna jest poprawność formułowanych odpowiedzi- lektor dba o to, aby każdy błąd słuchacza został od razu poprawiony. Pozwala to unikać uczenia się niepoprawnych konstrukcji gramatycznych czy błędnej wymowy. O zaletach metody Direct dowiecie się Państwo oglądając krótki film
Aby odpowiednio przydzielić słuchacza do grupy, przeprowadzamy przed rozpoczęciem zajęć test poziomujący. Dla Państwa wygody, test możemy wysłać drogą elektroniczną bądź zapraszamy do siedziby Językarium- rozwiązanie testu zajmuje około 45 minut. 
direct-foto.png

PODRĘCZNIKI I MATERIAŁY DODATKOWE

Kurs prowadzony metodą bezpośrednią opiera się na specjalnie opracowanych podręcznikach, skierowanych do osób na danym poziomie zaawansowania językowego. Książki podzielona są na moduły, na końcu każdego z nich znajdą Państwo lekcję gramatyczną, a także ćwiczenia utrwalające słownictwo. Dodatkowo, sekcje komunikacyjne wraz z dialogami i tekstami pozwalają przećwiczyć nowo poznane słowa i struktury potrzebne w konkretnych sytuacjach (np. w restauracji, w sklepie, na lotnisku), co stanowi zupełną nowość w podręcznikach do metody bezpośredniej.
Poza podręcznikami, otrzymujecie Państwo dostęp do aplikacji mobilnych oraz ćwiczeń on-line. Aby zalogować się do platformy e-learningowej, wystarczy skorzystać z kodu QR w podręczniku- w łatwy i wygodny sposób przejdziecie Państwo do ćwiczeń, filmów video z lekcjami gramatycznymi oraz dialogów z native speakerami.
Aplikacja mobilna WORDS zawiera słówka z podręcznika wraz z wymową i tłumaczeniem, a dzięki aplikacji PRACTISE przećwiczycie Państwo nowo poznane słowa. 
Od tego roku została wprowadzona możliwość pobierania nagrania mp3 bezpośrednio na komputer/komórkę (zamiast dotychczas załączanych do podręczników płyt CD). Aby pobrać mp3 należy wejść na stronę ebook.dlapp.eu, zalogować się i pobrać mp3 do książki, która Państwa interesuje, przy użyciu kuponu wdrukowanego w książkę.

Kupon wdrukowany w książkę (DLL English, DLL Teens English, DLL Espanol, DLL Deutsch) służy do:

- bezpłatnego korzystania z platformy internetowe,
- pobierania mp3 do książki,
- bezpłatnego korzystania z aplikacji DLL Ebook.

Instrukcja jak korzystać ze wszystkich dodatkowych korzyści które daje zakup oryginalnego podręcznika znajduje się na początku książki.

 

 

direct2.png

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem