TRADYCYJNIE

Być może na słowa „metoda tradycyjna” już słyszą Państwo szkolny dzwonek i czują zapach kredy, jednak u nas tradycyjnie nie znaczy nudno!
Z doświadczenia wiemy, że metoda Direct może być zbyt dynamiczna dla niektórych słuchaczy, niektórzy też nie odnajdują się w zajęciach w grupie - u nas to nie problem. Metoda tradycyjna jest odpowiednia zarówno dla zajęć grupowych, jak i indywidualnych.

Przed rozpoczęciem kursu wspólnie dobieramy dla Państwa podręcznik. Na tym etapie znamy już Państwa preferencje, poziom i szczególne potrzeby. Ponieważ korzystamy z ofert wielu wydawnictw, śledzimy na bieżąco zmiany, znamy nowe propozycje - wiemy, co w trawie piszczy.
(Jeśli rezygnują Państwo ze współpracy z inną szkołą, ale cenią sobie używany tam podręcznik możemy go wspólnie dokończyć.)
 
Nowoczesne podręczniki mają już niewiele wspólnego z kiedyś popularnymi pozycjami. Zajęcia są wzbogacone o materiały audiowizualne, teksty dotyczą współczesnych zagadnień, a nasi lektorzy wiedzą, jak maksymalnie wykorzystać potencjał podręczników. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące kursów prowadzonych metodą tradycyjną, prosimy o kontakt: kursy@jezykarium.pl

pexels-photo-5904934.jpeg

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem