DOROŚLI

Kursy językowe dla dorosłych są skierowane do osób w wieku od 18 lat. Oferujemy Pańśtwu kursy w grupach, jak i zajęcia indywidualne, a także możliwość utworzenia zamkniętej grupy na Panstwa życzenie. Aby zapewnić Państwu największą skuteczność nauki, nasze grupy są maksymalnie 6-osobowe. 
Intensywność kursu ustalamy z każdą grupą/klientem - proponujemy lekcje raz lub dwa razy w tygodniu, odpowiednio trwające 50, 60 lub 90 minut w blokach. 
Kursy języka ogólnego dla dorosłych prowadzimy metodą Direct, w przypadku której nacisk kładziony jest na komunikację. Zwolennikom tradycyjnych metod nauczania, proponujemy kursy nastawione na rozwój wszystkich 4 kompetencji językowych- mówienia, słuchania, pisania i czytania. Dodatkowo, program kursu może skupiać się wyłącznie na konwersacjach lub innej wskazanej przez Państwa umiejętności. 
workshop-2209239_1920.jpg

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem