DZIECI

Kursy dla dzieci są podzielone na dwie grupy wiekowe:

KIDS - dla dzieci w wieku od 3 do 7 lat 
JUNIOR- dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat

Zajęcia prowadzone są w grupach maksymalnie 6-osobowych, indywidualnie lub w mini-grupach (2-3 osobowych) stworzonych na Państwa życzenie. Niewielka liczba uczestników w każdej grupie gwarantuje najwyższą skuteczność prowadzonych przez nas kursów.
Kursy grupowe prowadzimy metodą Direct Kids (angielski i niemiecki), która ma na celu doskonalenie umiejętności biegłego komunikowania się oraz pozwala nabrać pewności siebie w mówieniu. Dodatkowo, podręczniki Direct Kids w sposób przystępny tłumaczą gramatykę, obejmują liczne gry językowe, rebusy i ćwiczenia typu warm-up, a także słowniczek obrazkowy. Dzieci nigdy nie nudzą się na naszych zajęciach, a nauka przychodzi im z łatwością. 
Zajęcia dla dzieci mogą również odbywać się w oparciu o tradycyjną metodę nauczania- nasi lektorzy, którzy posiadają należyte wykształcenie oraz doświadczenie w nauczaniu dzieci, przygotowują program kursu oraz dobierają podręczniki dla każdej grupy indywidualnie. 
Zajęcia dla dzieci w Językarium to także czas dobrej zabawy- wspólne występy, projekty czy przygotowania do świąt nie pozwalają na nudę. Dla naszych słuchaczy nauka języka nigdy nie jest przykrym obowiązkiem, to czas spędzony przyjemnie i pożytecznie.
Metoda Direct Kids pozwala szybko i bezboleśnie pokonać barierę językową. Więcej o metodzie dowiecie się Państwo na stronie Direct Language Lab.
Zajęcia dla dzieci w tym wieku są urozmaicane licznymi grami i zabawami- najważniejsze, aby najmłodsi nigdy się nie nudzili, a nauka języka kojarzyła się z dobrą zabawą.
Starszym dzieciom proponujemy również zajęcia indywidualne, w trakcie których nasi lektorzy uważnie przeanalizują potrzeby ucznia i skupią się na potencjalnie problematycznych zagadanieniach.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem