MŁODZIEŻ I NASTOLATKOWIE

Kursy dla młodzieży są skierowane do słuchaczy w wieku od 13 do 18 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach (maksymalnie 6-osobowych) bądź indywidualnie. Tworzymy grupy na różnym poziomie zaawansowania językowego (od zupełnie początkujących do zaawansowanych), a także grupy uczniów przygotowujących się do konkretnych egzaminów, np. egzaminów Cambridge czy egzaminu ósmoklasisty. 
Nasi lektorzy prowadzą zajęcia metodą Direct, korzystając ze specjalnie opracowanych w tym celu podręczników Direct Teens. Metoda bezpośrednia zakłada komunikowanie się wyłącznie w języku, którego uczy się słuchacz- dzięki temu, efektywność nauki jest znacznie większa niż w przypadku metod tradycyjnych, a uczestnicy kursu od samego początku przełamują barierę językową.
Kursy indywidualne oraz kursy przygotowujące do egzaminów opierają się na wybranym podręczniku- decydując się na daną książkę, kierujemy się preferencjami słuchaczy oraz założonym celem, który chcą osiągnąć. Dodatkowo, nasi lektorzy pomogą z nadrobieniem bieżącego materiału przerabianego w szkole czy na studiach. Dla uczniów Językarium, nawet najtrudniejsza klasówka okaże się być bułką z masłem!

Dlaczego metoda Direct?

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem