SENIORZY

Zapraszamy wszystkich dorosłych w wieku +55 do udziału w kursach językowych w specjalnie stworzonych grupach. Niezależnie od tego, kiedy zakończyli Państwo naukę w szkole, zachęcamy do ponownego jej rozpoczęcia w Językarium! Zapewniamy niezobowiązującą atmosferę i zróżnicowany program zajęć, dopasowany do potrzeb każdej grupy.
Kurs prowadzony jest metodą Direct, która pozwala uzyskać szybkie postępy w komunikacji i bezboleśnie pokonać barierę językową. Poza ćwiczeniem kompetencji językowych, nasi lektorzy przedstawią Państwu najciekawsze fakty kulturowe czy historyczne dotyczącego danego kraju, a zajęcia urozmaicą wspólnym oglądaniem filmów, dyskusjami czy ćwiczeniami typu role-play.
knowledge-book-library-glasses.jpg

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem