SPECJALIŚCI

W tej sekcji przedstawiamy Państwu kursy specjalistyczne języka angielskiego.
Kursy Business English
Oferujemy Państwu kursy ogólne Business English na wszystkich poziomach zaawansowania:

elementary (A1-A2)
pre-intermediate (A2-B1)
intermediate (B1-B2)
upper Intermediate (B2-C1)
advanced (C1-C2)
Kursy prowadzimy w oparciu o podręczniki Market Leader wydawnictwa PEARSON Longman. Podręczniki te zapewniają zrównoważony rozwój wszystkich najważniejszych obszarów kompetencji językowych: mówienia, słuchania, pisania i czytania. Dodatkowo podręczniki są wzbogacone o sekcje kulturowe, co zapewnia kompleksowe przygotowanie do działania w anglojęzycznym środowisku biznesowym. W czasie zajęć mogą Państwo sprawdzić nowo nabyte umiejętności podczas ćwiczeń typu role-play.
Market Leader Specialist
ML Specialist to podręczniki nastawione szczególnie na poszerzenie profesjonalnego, specjalistycznego słownictwa. Można je realizować osobno, bądź potraktować jako rozwinięcie ogólnych podręczników tej serii. Proponujemy Państwu następujące obszary:

Marketing
Accounting and Finanace
Business Law
Human Resources
Logistics Management
Working Across Cultures
Specjaliści z innych dziedzin 
Ekspertów z innych dziedzin nauki, w tym między innymi prawa, medycyny, ekonomii, również zapraszamy na kursy języka specjalistycznego. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani lekotrzy, którzy opracowują program kursu zgodnie z Państwa oczekiwaniami. 
Jeśli chcecie Państwo otrzymać więcej informacji na temat możliwości organizacji kursu specjalistycznego w wybranej dziedzinie, prosimy o kontakt z naszym biurem: kursy@jezykarium.pl 

people-woman-coffee-meeting.jpg

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem