NAUKA

Witamy w Językarium! 

 
Nasza szkoła stawia na ucznia- to Państwo jesteście w centrum zainteresowania, my natomiast zrobimy wszystko, żeby spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić bezproblemową naukę w przyjemnej, swobodnej atmosferze. Jesteśmy elastyczni i gotowi do na wyzwania- kurs klingońskiego od podstaw? Robi się!
Prowadzone przez nas kursy odbywają się w małych, maksymalnie 6-osobowych grupach. Dzięki temu, lektor może skupić się na indywidualnych potrzebach każdego ucznia i poświęcić Państwu należytą ilość uwagi. 
Jeśli zastanawiacie się Państwo czy w naszej ofercie jest kurs odpowiedni dla Was, prosimy o kontakt: kursy@jezykarium.pl
Przygotujemy i wyślemy ofertę stworzoną specjalnie dla Państwa!
A może rosyjski? Zapisy właśnie się zaczęły, u nas również metodą Direct - 4x szybciej zapraszamy!
Rozpoczęliśmy zapisy na kursy języka niemieckiego! Zajęcia w grupach, indywidulane i w firmach, w tym również metodą Direct. Zapraszamy!
pexels-photo-247819.jpeg

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem