logo.png

O NAS

30571481_2115506395133442_1087581510002802688_n.jpg
Językarium założyłyśmy, ponieważ pasjonują nas języki - te obce i nasz własny. Chciałyśmy podzielić się tą pasją z Państwem tworząc miejsce, w którym panuje niewymuszona atmosfera sprzyjająca nauce. Mamy nadzieję, że każdy z uczniów Językarium podzieli naszą fascynację językową i już po pierwszych zajęciach poczuje się u nas jak w domu.
Jesteśmy zawsze otwarte na Państwa sugestie i propozycje zmian, jeśli natomiast nie wiecie Państwo od czego zacząć swoją przygodę z nauką języka- zapraszamy na kawę! Z przyjemnością omówimy Państwa potrzeby, plany i cele, a potem zrobimy wszystko, żeby umożliwić ich realizację.

Karolina Lipska i Joanna Caban-Kreczko


POZNAJCIE NASZ ZESPÓŁ
KAROLINA LIPSKA
Lektor, tłumacz

Jeśli akurat nie uczę, to pewnie tłumaczę. Specjalizuję się w zajęciach Business English dla kadry zarządzającej, od wielu lat prowadzę także kursy metodą Direct. Nie wierzę w przypadki beznadziejne - nawet mój kot mówi po angielsku.
W Językarium odpowiadam za szkolenie lektorów oraz przygotowanie kursów pod kątem merytorycznym. 
JOANNA CABAN-KRECZKO
Tłumacz, lektor

Uwielbiam tłumaczyć- robię to od wielu lat. Tłumaczę nie tylko specjalistyczne teksty prawnicze, medyczne czy biznesowe (te nie spędzają mi snu z powiek)- prawdziwym wyzwaniem jest wytłumaczenie mojemu czworonożnemu przyjacielowi, dlaczego nie powinien wskakiwać na kanapę. W Językarium zajmuję się 'papierkową' robotą oraz koordynuję pracę zespołu tłumaczy. 
CHRIS BRONIEWSKI
Lektor j.angielskiego

My name's Chris, I'm an English native from Washington DC. I've been living in Katowice for about 8 years now, enjoying it more each year. Some of my interests include travel, cooking and of course talking with my students, sharing knowledge and experiences.

KAROLINA HORODYSKA
Lektor j.angielskiego

Jestem studentką filologii angielskiej ze specjalnością tłumaczeniową z językiem arabskim. Poza orientem interesuję się sztuką, popkulturą, modą i designem. W wolnych chwilach uprawiam sport, czytam książki i zajmuję się kwiatami, a gdy wolnych chwil jest więcej, uciekam w rodzinne Bieszczady.

KATARZYNA NOWAWSIAK
Lektor j.francuskiego

Skończyłam ILS w Warszawie. Nauczam francuskiego od 19 lat, więc wypalenie zawodowe mi nie grozi. W pracy bardzo dobrze się bawię, a moja dewiza to: kochaj ucznia swego jak siebie samego. Mam specyficzne podejście do języka, które jest dla mnie brzemieniem, dlatego przywiązuję wagę do starannej wymowy. W wolnym czasie, poza książkami po francusku, lubię czytać książki o tematyce religijnej oraz rysować portrety. Ponadto nałogowo słucham ciężkiej muzyki, która jest moją największą życiową pasją, siłą napędową do działania oraz niebem otrzymanym jeszcze na tej ziemi.
KATARZYNA GÓRKA
Lektor j.hiszpańskiego

Ukończyłam filologię hiszpańską i studiuję na katowickiej Akademii Sztuk Pięknych.
Język hiszpański pasjonuje mnie w równym stopniu jak kultura i sztuka, nie tylko ta z Półwyspu Iberyjskiego. Kiedy mam trochę czasu, czytam - najchętniej literaturę hiszpańskojęzyczną, ilustruję i fotografuję. Latem, gdy tylko mam możliwość, lubię uciekać do Hiszpanii, a w zimie tęsknię za słońcem.
CARLOS ALVARADO
Lektor j.hiszpańskiego

Pochodzę z Trujillo w Perú. Uczę hiszpanskiego od wielu lat w Polsce. Przekazuję nie tylko wiedzę jezykową, ale także kulturalną. Jestem aktywnym członkiem w grupie hiszpańskiej, która dzieli się kulturą, obyczajami swojego kraju. Uczestniczę w turniejach szachowych i gram w tenisa. 
ROZPOCZNIJ WSPÓŁPRACĘ Z JĘZYKARIUM!

Poszukujemy lektorów wszystkich języków- oferujemy pracę w miłej, rodzinnej atmosferze i szerokie możliwoście rozwoju. U nas masz wybór- kogo chcesz uczyć, jaki wymiar godzin jest dla ciebie odpowiedni, w jakie dni i w jakich godzinach możesz pracować.

CV prosimy wysyłać na rekrutacja@jezykarium.pl

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem