TŁUMACZENIA

Tłumaczeniami zajmujemy się od wielu lat, jest to kolejna z naszych pasji. W naszym zespole pracują tłumacze przysięgli języka angielskiego i niemieckiego oraz doświadczeni tłumacze specjalizujący się w takich dziedzinach jak medycyna, biznes czy ekonomia.
Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę tłumaczeń uwierzytelnionych, popularnie zwanych przysięgłymi, jak również tłumaczeń zwykłych, niepoświadczonych. Czas oczekiwania na gotowe tłumaczenie zależy od długości tekstu źródłowego, w pilnych przypadkach oferujemy tryb ekspresowy.
W każdym wypadku, tekst do tłumaczenia możecie Państwo wysłać na adres mailowy:
tlumacz@jezykarium.pl lub dostarczyć osobiście do siedziby Językarium.
W odpowiedzi poinformujemy o proponowanej cenie i terminie oddania gotowego tłumaczenia. 


OBOWIĄZEK INFORMACYJNY - RODO

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych. W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link.
NOWOŚĆ! Oferujemy Państwu tłumaczenia zwykłe w kombinacji rosyjski-polski, polski-rosyjski, rosyjski-angielski oraz angielski-rosyjski, a także tłumaczenia z/na język ukraiński.
Pytania o wycenę tłumaczenia prosimy kierować na adres: tlumacz@jezykarium.pl
magnifier-389900_1920.jpg

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, pragniemy przekazać Państwu informacje dotyczące przetwarzania Państwa danych.

W celu uzyskania informacji, proszę kliknąć link. Czytaj więcej…

Zrozumiałem